• Yağları kendine çeken formül
  • Prospektüsü olan zayıflama ürünü
  • Özel bir diyete gerek yoktur
  • Avrupa'dan ithal edilmiştir
  • Bilinen Yan etkisine rastlanmamıştır
  • Bitkisel Gıda Takviyesi Değil Medikal Tıbbi Cihazdır.
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
"Bu Video basından bilgi amaçlı alınmıştır. Metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir.
Dr. Aytuğ'nun Önerisi

Çift Katmanlı Özel Patent - Yüksek Performans

Fat-Block® Captoglicolipid çift katmanlı özel formülü sayesinde hem mide hemde ince bağırsakta işlev görür. Bu sayede yağların sistematik dolaşıma girmeden vücuttan atılmasına yardımcı olur. Öğünlerden alınan yağların %40'a kadarını tutma kapasitesi olan Captoglicolipid bu yönüyle eşsizdir.

Fat-Block®'un içeriğinde bulunan etkin madde, kabuklu deniz canlıları ve bazı bitkilerde doğal olarak bulunan yüksek vizkoziteli ve asitte çözülebilen bir polisakkarit olan kitindir. Mide ve ince bağırsakta çözülebilen özel patentli yapısı ve yüksek yağ tutma kapasitesi ile gıdalardan alınan yağları bağlayabilme özelliği taşır. Etkinliği bilimsel çalışmalar ve klinik testlerle de kanıtlanmıştır.

Tüm bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, bu karakteristiklere sahip yağ bağlayıcı maddelerin kullanımı günlük yağ alımı ne kadar artarsa artsın bağırsaklardan emilmeden vücuttan atılabilmektedir.

Tüm Avrupa'da pek çok ülkede obezite ile mücadele kurumları tarafından kullanımı desteklenen özel patentli formülü ile kilo vermek ve formunu korumak isteyenler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fat-Block® Captoglicolipid isimli özel bir etkin madde karışımı içeren Class IIa bir tıbbi cihazdır. Son teknoloji çok katmanlı bu tablet chitosan ve askorbik asidi özel bir oranda içermektedir.

Fat-Block patentli bileşeni Captoglicolipidkarides gibi kabukluların dış kabuğundan ve bazı bitkilerden elde edilebilen polisakkarit yapıda bir bileşendir. Obezite ile mücadele araştırmaları sırasında İtalya'da keşfedilip başta Avrupa olmak üzere dünya genelinde kilo kontrolü ve zayıflamaya yardımcı olarak kullanılmaya başlandı.

İki katmanlı yapısı sayesinde mide ve bağırsaklarda işlev görür. Besinlerden alınan yağların %40'a kadarını lif yapısı sayesinde emer ve sistematik dolaşıma girmeden vücuttan atılmasını sağlar. Yapılan klinik çalışmaların tamamında yan etki yönünden güvenli bulunmuştur.

Güçlü fiber yapısı sayesinde en yüksek yağ bağlama kapasitesine sahip polisakkarittir.

Yağları kendine çeker, bağlar ve vücut tarafından emilemediği için kolayca vücudunuzdan atılmasını sağlar. Bu nedenle Fat Block® obezite (aşırı şişmanlık) için önemli bir yardımcı üründür. Belgeleri inceleyiniz

Kontrol sende olsun!

Yağların vücuttan atılmasına yardımcı olur

Fat-Block gıdalardan aldığınız fazla yağın bir bölümünün sistematik dolaşıma karışmadan vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Kilo kontrolü artık sizde

Kilo kontrolünde devrim niteliğinde etkilidir. Bedeninizin kontrolünün sizde olmasını sağlar.

Egzersiz ile birlikte daha iyi sonuç

Egzersiz ve uygun diyet programları ile desteklemeniz halinde hedeflediğiniz kiloya çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Kan dolaşımındaki kolestrol seviyesini düzenler

Kilo vermenize yardımcı olur.

Çift katmanlı patentli formül

Fat-Block® çift katmanlı özel formülü sayesinde hem mide hem de ince bağırsakta işlev görmektedir. Bu sayede yağların vücut tarafından emilmesini önler ve sistematik dolaşıma girmeyen yağların verebileceği zararı mininum düzeyde tutar.

Captoglicolipid içerikli Fat-Block® Klass IIa bir tıbbi cihazdır. Özel bir oranda chitosan ve asorbik içeren Fat-Block® iki katmanlı yapısıyla maksimum etki sağlar.