• Yağları kendine çeken formül
  • Prospektüsü olan zayıflama ürünü
  • Özel bir diyete gerek yoktur
  • Avrupa'dan ithal edilmiştir
  • Bilinen Yan etkisine rastlanmamıştır
  • Bitkisel Gıda Takviyesi Değil Medikal Tıbbi Cihazdır.
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
Fat Block Uzman TV
"Bu Video basından bilgi amaçlı alınmıştır. Metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir.
Dr. Aytuğ'nun Önerisi

Captogliclipid Nedir?

Fat-Block patentli bileşeni Captoglicolipid karides gibi kabukluların dış kabuğundan ve bazı bitkilerden elde edilebilen polisakkarit yapıda bir bileşendir. Obezite ile mücadele araştırmaları sırasında İtalya'da keşfedilip başta Avrupa olmak üzere dünya genelinde kilo kontrolü zayıflamaya yardımcı olarak kullanılmaya başlandı.

İki katmanlı yapısı sayesinde mide ve bağırsaklarda işlev görür. Besinlerden alınan yağların %40'a kadarını lif yapısı sayesinde emer ve sistematik dolaşıma girmeden vücuttan atılmasını sağlar. Yapılan klinik çalışmaların tamamında yan etki yönünden güvenli bulunmuştur.

Ayrıca Captoglicolipid'ın bu yağ emici özelliği sitrik asit veya askorbik asit (Vitamin C) gibi asitler ile arttırılabilir. Yapılan klinik çalışmaların tamamında yan etki açısından güvenli bulunmuştur.[KAYNAKÇA]

Patentli Captoglicolipid içerikli Fat-Block öğünlerden hemen önce alındığında, gıdalardan alınan yağların emilimini yüksek seviyede bloke ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Belge İçin Tıklayınız.
Fat-Block Captoglicolipid

1. görselde sadece Chitosan içeren Captoglicolipid görülürken 2. resimde Captoglicolipid artı yağ kompleksini görmek mümkün. (Görüntüler SEM Elektron Mikroskobu ile çekilmiştir.)

Fat-Block® kilo kontrolündeki etkinliğinin yanı sıra zayıflamada da etkili bir üründür.

Belge İçin Tıklayınız.

Kontrol sende olsun!

Yağların vücuttan atılmasına yardımcı olur

Fat-Block gıdalardan aldığınız fazla yağın bir bölümünün sistematik dolaşıma karışmadan vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Kilo kontrolü artık sizde

Kilo kontrolünde devrim niteliğinde etkilidir. Bedeninizin kontrolünün sizde olmasını sağlar.

Egzersiz ile birlikte daha iyi sonuç

Egzersiz ve uygun diyet programları ile desteklemeniz halinde hedeflediğiniz kiloya çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Kan dolaşımındaki kolestrol seviyesini düzenler

Kilo vermenize yardımcı olur.

Çift katmanlı patentli formül

Fat-Block® çift katmanlı özel formülü sayesinde hem mide hem de ince bağırsakta işlev görmektedir. Bu sayede yağların vücut tarafından emilmesini önler ve sistematik dolaşıma girmeyen yağların verebileceği zararı mininum düzeyde tutar.

Captoglicolipid içerikli Fat-Block® Klass IIa bir tıbbi cihazdır. Özel bir oranda chitosan ve asorbik içeren Fat-Block® iki katmanlı yapısıyla maksimum etki sağlar.